Teambuilding

Práca včelára je zábavná a naplňujúca. Každý deň je plný malých dobrodružstiev. Ak chcete niektoré z nich zažiť aj vy, nenechajte si ujsť takéto výnimočné zážitky.

Vlastný úľ vašej firmy

Včely sú pre život na našej planéte absolútne nevyhnutné. Ich ochrana a zveľaďovanie včelstiev sú jedným z najekologickejších krokov, ktoré ako spoločnosť môžeme urobiť. A nikdy to nebolo jednoduchšie.

Brandingové predmety

Dodáme Vám naše lokálne včelie produkty, ktoré budú ideálnym darčekom pre Vašich obchodných partnerov, zamestnancov a zároveň originálne odprezentujú Vašu spoločnosť. V prípade, že budete mať produkt vlastný úľ vašej firmy, automaticky získate radu úžasných produktov s menom a logom vašej spoločnosti.

Vlastný Api domček

Prevádzkujete hotel a radi by ste svojim hosťom ponúkli niečo extra? Alebo chcete Vašim zamestnancom priniesť dokonalý relax a načerpanie novej energie? V tom prípade Vám postavíme apidomček presne podľa Vašich predstáv s kompletnou starostlivosťou o včelstvá v ňom. V kombinácii s vlastným firemným úľom zanecháte vo vašich hosťoch nezabudnuteľný zážitok a v neposlednom rade veľkou mierou pomôžete prírode.